Obecnie coraz częściej odchodzi się od organizowania wesel w stylu tradycyjnym. Pary Młode stawiają natomiast na eleganckie, jasne sale bankietowe, minimalną ilość ozdób i rezygnują z muzyki disco polo. Tak wygląda nowoczesne wesele, czyli urban wedding. Różni się ono od klasycznych przyjęć weselnych. Jednak w ostatnim czasie takie rozwiązanie wybierane jest coraz częściej i chętniej.

Wesele w nowoczesnym stylu

Urban wedding to przede wszystkim wesele bez muzyki disco polo . Narzeczeni coraz chętniej decydują się na inne , bardziej wyszukane gatunki muzyczne. Równie ważny jest wystrój sali weselnej. Poza tym w cenie są profesjonalni konferansjerzy, którzy nie pełnią już jedynie roli wodzireja. Młode Pary rezygnują też z klasycznych, nieco kiczowatych zabaw weselnych. Nie oznacza to jednak, że nowoczesne wesele jest nudne. W czasie urban wedding jak najbardziej jest czas na zabawę i integrację gości. Całość odbywa się po prostu w inny sposób. Nic nie jest gościom z góry narzucane.

Muzyka w dobrym guście

Narzeczeni coraz częściej nie chcą na swoim weselu muzyki disco polo. Liczy się natomiast prezencja DJ-a itd. Podczas spożywania posiłków na urban wedding gościom przygrywa stonowana muzyka, a więc zapomnieć można o przyśpiewkach. Podczas zabawy króluje klasyczny rock, hity z lat 80. i 90. oraz muzyka klubowa. Goście przepadają również za nowymi odsłonami starych przebojów.

Oryginalność jest w cenie

Pary Młode wychodzą z założenia, że ślub i wesele to ich dzień, który chcą spędzić tak, jak sobie to wymarzyli. Dlatego urban wedding w niczym nie przypominają tradycyjnych wesel. Większość narzeczonych wybiera obecnie eleganckie sale bankietowe, najlepiej zlokalizowane obok hotelu. W cenie są ładne ogrody czy parki. Śluby w plenerze również, a w Polsce cieszą się one coraz większą popularnością.

W czasie takiego nowoczesnego wesela można również zapomnieć o tradycyjnym menu. Spotkać się można natomiast z pokazami barmańskimi, wystąpieniami szefów kuchni czy pokazami sztucznym ogni. Coraz częściej spotyka się także nietypowe menu np. sushi lub owoce morza.

5/5 - (1 głosów)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj