Obecnie coraz częściej odchodzi się od organizowania wesel w stylu tradycyjnym. Pary Młode stawiają natomiast na eleganckie, jasne sale bankietowe, minimalną ilość ozdób i rezygnują z muzyki disco polo. Tak wygląda nowoczesne wesele, czyli urban wedding. Różni się ono od klasycznych przyjęć weselnych. Jednak w ostatnim czasie takie rozwiązanie wybierane jest coraz częściej i chętniej.

Wesele w nowoczesnym stylu

Urban wedding to przede wszystkim wesele bez muzyki disco polo. Narzeczeni coraz chętniej decydują się na inne , bardziej wyszukane gatunki muzyczne. Równie ważny jest wystrój sali weselnej. Poza tym w cenie są profesjonalni konferansjerzy, którzy nie pełnią już jedynie roli wodzireja. Młode Pary rezygnują też z klasycznych, nieco kiczowatych zabaw weselnych. Nie oznacza to jednak, że nowoczesne wesele jest nudne. W czasie urban wedding jak najbardziej jest czas na zabawę i integrację gości. Całość odbywa się po prostu w inny sposób. Nic nie jest gościom z góry narzucane.

Muzyka w dobrym guście

Narzeczeni coraz częściej nie chcą na swoim weselu muzyki disco polo. Liczy się natomiast prezencja DJ-a itd. Podczas spożywania posiłków na urban wedding gościom przygrywa stonowana muzyka, a więc zapomnieć można o przyśpiewkach. Podczas zabawy króluje klasyczny rock, hity z lat 80. i 90. oraz muzyka klubowa. Goście przepadają również za nowymi odsłonami starych przebojów.

Oryginalność jest w cenie

Pary Młode wychodzą z założenia, że ślub i wesele to ich dzień, który chcą spędzić tak, jak sobie to wymarzyli. Dlatego urban wedding w niczym nie przypominają tradycyjnych wesel. Większość narzeczonych wybiera obecnie eleganckie sale bankietowe, najlepiej zlokalizowane obok hotelu. W cenie są ładne ogrody czy parki. Śluby w plenerze również, a w Polsce cieszą się one coraz większą popularnością.

W czasie takiego nowoczesnego wesela można również zapomnieć o tradycyjnym menu. Spotkać się można natomiast z pokazami barmańskimi, wystąpieniami szefów kuchni czy pokazami sztucznym ogni. Coraz częściej spotyka się także nietypowe menu np. sushi lub owoce morza.

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here