Playlisty na wesele

Disco Polo

Playlista disco polo

Piosenka na wjazd tortu

Ciekawe utwory związane z podaniem tortu na weselu lub imprezie osiemnastkowej

Lata 80'

Muzyka rozrywkowa z lat 80

Polskie piosenki na pierwszy taniec

Zestawienie utworów po polsku, które można wykorzystać do pierwszego tańca na weselu

Piosenki o miłości

Playlisty stworzone specjalnie dla zakochanych

Podziękowanie rodzicom

Piosenki na wesele w podziękowaniu dla rodziców

Lata 90'

Największe hity z lat 90!

Bachata

Niesamowicie zmysłowy taniec. Może być niespodzianką jako pierwszy taniec.

Polskie piosenki na wesele

Zestawienie TYLKO POLSKICH piosenek na wesele

Piosenki biesiadne

Piosenki biesiadne na wesele. Idealne do pośpiewania.

Gotowe playlisty na wesele

Oprawa muzyczna przyjęcia ślubnego to jeden z najważniejszych czynników warunkujących dobrą zabawę wśród wszystkich gości. Zarówno zespoły muzyczne jak i każdy Dj posiadają już swoje sprawdzone playlisty weselne, które sprawdzają się na wielu weselach. Nie oznacza to jednak tego, że para młoda w tym zakresie nie ma nic dopowiedzenia – wręcz przeciwnie. 

Bardzo pożądane jest to, aby takie zestawienia zostały stworzone także przez narzeczonych. Wtedy można skonfrontować preferencje muzyczne obu stron lub dodać piosenki, które nie powtarzają się w kilku listach. 

Hity na wesele grane przez dja lub zespół

Wybierając zespół muzyczny, utworzenie własnej playlisty weselnej z własnymi piosenkami może okazać się problematyczne. O ile wszyscy członkowie grupy są w stanie zaadaptować na swoje warunki kilka lub nawet kilkanaście nowych piosenek – to stworzenie całkiem własnej playlisty jest niemożliwe. Inaczej jest w przypadku Dj’a. Z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym trzeba go oczywiście o tym poinformować. Finalnie wybrane listy z muzyką muszą trafić do niego odpowiednio wcześnie. Wszystko to po to, aby DJ mógł swobodnie zapoznać się z nimi i rozplanować poprowadzenie całej uroczystości do konkretnie wybranej muzyki. 

Bez względu na to, co się wybiera: dj’a czy zespół, każdy z nich będzie widział, słyszał i czuł, które rytmy najbardziej podobają się zebranym gościom. Takie zachowanie to przede wszystkim oznaka profesjonalizmu i doświadczenia, związanego z zawodem muzyka. Nie zawsze należy kurczowo trzymać się wyznaczonych ram, jeżeli nie spotyka się to z aprobatą innych. W porozumieniu z Nowożeńcami można nieco ubarwnić wesele i wprowadzić w życie nowe sugestie, które pomogą w utrzymaniu dobrej zabawy wśród wszystkich gości. 

Energiczne i znane piosenki do tańca

Weselny klimat to przede wszystkim pozytywni ludzie i dobra zabawa. Dobrze znane już kawałki często podrywają z krzeseł wielu gości, którzy do tej pory mogli oporni podchodzić do tańca na przyjęciu. Nie jest to zatem miejsce, aby testować gusta muzyczne zebranych osób i sprawdzać, czy muzyka elektroniczna akurat przypadnie ich gustom. 

Playlisty weselne zdecydowanie nie są miejscem na eksperymenty. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy zestawienie gotowych list, które każdy z Was może wykorzystać na swojej imprezie. Playlisty weselne koniecznie muszą zawierać wolne kawałki, które nadadzą się idealnie do tzw. przytulańców. Kolejny punkt do odhaczenia do hitowe kawałki z lat 80 i 90-tych. Piosenki disco polo z pewnością poderwą do tańca każdego. Warto także zawrzeć na liście tzw. klasyki, które powinny pojawić się na każdej imprezie. Wielu gości na pewno wstanie z miejsca, gdy usłyszy swój ulubiony utwór. Nieco później można zagrać hity do śpiewania i energiczną muzykę do tańca.

Zróżnicowanie klimatów muzycznych to klucz do sukcesu w utworzeniu playlisty weselnej, dlatego przygotowaliśmy playlisty z każdym możliwym gatunkiem muzycznym do wyboru.