Playlisty na wesele

Disco Polo
Playlista disco polo
Piosenka na wjazd tortu
Ciekawe utwory związane z podaniem tortu na weselu lub imprezie osiemnastkowej
Lata 80'
Muzyka rozrywkowa z lat 80
Polskie piosenki na pierwszy taniec
Zestawienie utworów po polsku, które można wykorzystać do pierwszego tańca na weselu
Piosenki o miłości
Playlisty stworzone specjalnie dla zakochanych
Podziękowanie rodzicom
Piosenki na wesele w podziękowaniu dla rodziców
Lata 90'
Największe hity z lat 90!
Bachata
Niesamowicie zmysłowy taniec. Może być niespodzianką jako pierwszy taniec.
Polskie piosenki na wesele
Zestawienie TYLKO POLSKICH piosenek na wesele
Piosenki biesiadne
Piosenki biesiadne na wesele. Idealne do pośpiewania.


Oprawa muzyczna przyjęcia ślubnego to jeden z najważniejszych czynników warunkujących dobrą zabawę wśród wszystkich gości. Zarówno zespoły muzyczne jak i każdy Dj posiadają już swoje sprawdzone play listy weselne, które sprawdzają się na wielu weselach. Nie oznacza to jednak tego, że para młoda w tym zakresie nie ma nic dopowiedzenia – wręcz przeciwnie.

Bardzo pożądane jest to, aby takie zestawienia zostały stworzone także przez narzeczonych. Wtedy można skonfrontować preferencje muzyczne obu stron lub dodać piosenki, które nie powtarzają się w kilku tracklistach.

Wybierając zespół muzyczny, utworzenie własnej palylisty weselnej z własnymi piosenkami może okazać się problematyczne. O ile wszyscy członkowie grupy są w stanie zaadaptować na swoje warunki kilka lub nawet kilkanaście nowych piosenek – to stworzenie całkiem własnej playlisty jest niemożliwe. Inaczej jest w przypadku Dj’a. Z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym trzeba go oczywiście o tym poinformować. Finalnie wybrane listy z muzyką muszą trafić do niego odpowiednio wcześnie. Wszystko to po to, aby DJ mógł swobodnie zapoznać się z nimi i rozplanować poprowadzenie całej uroczystości do konkretnie wybranej muzyki.

Bez względu na to, co się wybiera: Dj’a czy zespół, każdy z nich będzie widział, słyszał i czuł, które rytmy najbardziej podobają się zebranym gościom. Takie zachowanie to przede wszystkim oznaka profesjonalizmu i doświadczenia, związanego z zawodem muzyka. Nie zawsze należy kurczowo trzymać się wyznaczonych ram, jeżeli nie spotyka się to z aprobatą innych. W porozumieniu z Nowożeńcami można nieco ubarwnić wesele i wprowadzić w życie nowe sugestie, które pomogą w utrzymaniu dobrej zabawy wśród wszystkich gości.

Weselny klimat to przede wszystkim pozytywni ludzie i dobra zabawa. Dobrze znane już kawałki często podrywają z krzeseł wielu gości, którzy do tej pory mogli oporni podchodzić do tańca na przyjęciu. Nie jest to zatem miejsce, aby testować gusta muzyczne zebranych osób i sprawdzać, czy muzyka elektroniczna akurat przypadnie ich gustom.

Playlisty weselne zdecydowanie nie są miejscem na eksperymenty. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy zestawienie gotowych list, które każdy z Was może wykorzystać na swojej imprezie. Playlisty weselne koniecznie muszą zawierać wolne kawałki, które nadadzą się idealnie do tzw. przytulańców. Kolejny punkt do odhaczenia do hitowe kawałki z lat 80 i 90-tych. Piosenki disco polo z pewnością poderwą do tańca każdego.

Zróżnicowanie klimatów muzycznych to klucz do sukcesu w utworzeniu playlisty weselnej, dlatego przygotowaliśmy playlisty z każdym możliwym gatunkiem muzycznym do wyboru.