Przygotowaliśmy dla Was nową serię artykułów. Będą one dotyczyły ciekawych gadżetów, dekoracji i innych rzeczy, które mogą przydać się w tym szczególnym dniu. Poniżej prezentujemy 10 pierwszych inspiracji weselnych wraz z linkami przez które je kupicie. Jeśli chodzi o zakupy z Chin to nie ma się czego obawiać. Wystarczy nieco cierpliwości, bowiem takie paczki docierają do kupującego w 10-60 dni. Z doświadczenia wiemy, że zazwyczaj jest to maksymalnie miesiąc. Zakupy są bezpieczne, ponieważ pieniądze docierają do sprzedawcy dopiero w momencie potwierdzenia zakupu na Aliexpress. Jeśli cos się nie zgadza, wystarczy założyć spór w serwisie. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej satysfakcjonujące dla klienta i dzięki temu w łatwy sposób możemy odzyskać wpłaconą kwotę. Aliexpress to sklep, na którym możecie kupić nawet suknię ślubną, co oczywiście z całego serca odradzamy 🙂

Numerki do oznaczania stołów gości na weselu

Link: KLIK

Cena: 1,85 $ / 10 sztuk

Przesyłka: darmowa

Są to papierowe numerki, które stawia się na stołach gości. Dzięki temu unikniemy zamieszania z zajmowaniem miejsc, a każdy bez problemu trafi do swojego stołu. Można je zamówić w rozmiarze 10x10cm i dwóch kolorach – morskim oraz w kolorze kości słoniowej. Będzie to idealne dopełnienie jeśli na swoim weselu macie zamiar używać dekoracji z koronkami.

Świecące przypinki do zdjęć w formie sznurka

Link: KLIK

Cena: 6,27$ – 16,49$

Przesyłka: darmowa

Świetny gadżet do kącika wspomnień, który możecie utworzyć w ustronnym miejscu. Można na nim zawiesić Wasze stare zdjęcia lub fotki wykonane Polaroidem w trakcie wesela. Oferta ma dużo pozytywnych opinii, więc można spodziewać się dobrej jakości. Podświetlenie dostępne w kolorach: biały zimny, biały ciepły lub kolorowy RGB. Można zakupić również różne długości. Od 1,5 metra przez 3m aż do 5 metrów.

Papierowa girlanda Just Married

Link: KLIK

Cena: 2,07$

Przesyłka: 0,62$

Drobny gadżet, który można zawiesić na ścianie za parą młodą. Świetnie dopełni dekoracje sali. Nadaje się także do zawieszenia w ogrodzie w trakcie zdjęć z uczestnikami wesela. Dostępny w kolorze białym na perłowym papierze. W zestawie tasiemka do zawieszenia. Rozmiar jednej litery to 8x14cm, a całego sznura 3m.

Dekoracja na stół Mrs & Mr

Link: KLIK

Cena: 2,65$

Przesyłka: 0,32$

Dekoracja stołu Państwa Młodych. Literki z drewna powleczonego plastikiem w kolorze białym. Wysokość liter to 8cm. Myslę, że fajnie będzie prezentowała się na zdjęciach ślubnych.

Lampki LED do świecących balonów

Link: KLIK

Cena: 6,95$

Przesyłka: darmowa

20 sztuk ledowych lampek, które możemy wrzucić do balonów. Dają świetny efekt przy wypełnieniu balonów helem. Bardzo dużo pozytywnych opinii. Sprzedawca pisze, że balony będą świecić do trzech dni. W ofercie są ledy kolorowe (migają!) oraz białe, które świecą światłem ciągłym. Z własnego doświadczenie polecę kolor biały, który pięknie prezentuje się z balonami w tym samym kolorze. 1 zestaw to 20 świecących lampek z bateriami w komplecie.

Drewniane litery alfabetu na stół

Link: KLIK

Cena: 0,85$ – 1,91$

Przesyłka: 0,21$

Są to litery alfabetu, z których można ułożyć np. imiona pary młodej. 8cm wysokości, drewno oraz biała farba. Dodatkowo w ofercie można zamówić drewniane serduszko.

Papierowe zawieszki do upominków

Link: KLIK

Cena: 1,99$

Przesyłka: darmowa

Jeśli chcecie sprawić swoim gościom przyjemność i obdarować ich drobnym upominkiem to te zawieszki są dla Was. Fajny hendmejdowy wygląd może przypaść do gustu nie jednej osobie. Będą pasowały np. do własnoręcznie zrobionych słoików z konfiturą czy nalewką. W zestawie 50 sztuk zawieszek oraz 10 metrów sznurka.

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner