Para młoda zmaga się z wieloma dylematami podczas organizacji wesela. Okazuje się, że nie tylko liczy się piękna i wygodna suknia ślubna czy dobranie butów do garnituru. Zadbać trzeba także – a może przede wszystkim – o zadowolenie gości. Dziś przedstawiamy propozycje na upominki dla gości weselnych, które sprawią wiele radości i okażą się trafionym prezentem, które wyróżni Wasze wesele od setki innych.

Wyjątkowe krówki z nadrukiem

To pomysł, który zadowoli każdego, bo kto z nas nie lubi słodkości? Bez problemu można znaleźć krówki, które są zapakowane w ozdobny papier z nadrukiem, na którym mogą być imiona Państwa Młodych, ich zdjęcie albo grafika spójna z motywem całego wesela. Krówki na wesele są na tyle uniwersalnym prezentem, że sprawdzą się zarówno dla starszych, jak i młodszych gości. Krówki są nie tylko pyszne, ale także uroczo wyglądają na weselnym stole. Można je także zapakować w ozdobny woreczek.

Mini miód na osłodę

Wśród prezentów dla gości weselnych, trzeba też wspomnieć o małych słoiczkach z miodem, które coraz częściej goszczą na stołach weselnych. Na każdym takim upominku można umieścić etykietkę z imionami, datą lub zabawnym tekstem, który zapadnie w pamięć gościom. Warto poszukać w okolicy pasiekę i zamówić miód, aby miał jak najlepszą jakość i wyśmienity smak.

Nalewki w małych buteleczkach

Może ktoś z rodziny Państwa Młodych robi samodzielnie nalewki? Warto to wykorzystać jako prezent dla gości weselnych. Nalewki można przelać do małych buteleczek, które ozdobione wstążką i etykietką, zapadną w pamięć gościom. Na pewno jesienną, wieczorową porą, kiedy goście skosztują nalewkę – wspomną wesele z zachwytem.

Niecodzienne jabłka z nadrukiem

Ten upominek dla gości weselnych to naprawdę rzadkość. Wyobraźcie sobie miny wszystkich, którzy podchodzą do stolików, a tam obok talerzyków, znajduje się jabłko z wygrawerowanym imieniem Państwa Młodych i pamiętną datą. Tego typu prezent jest wyjątkowy i rzadko spotykany. Wystarczy wyszukać dystrybutora jabłek z okolicy i spytać czy mają tego typu owoce w ofercie, z dodatkową usługą grawerowania.

Pierniczki z motywem weselnym

Bierzecie ślub jesienią lub zimą? Jeśli tak, trafionym prezentem dla gości weselnych będą pierniczki w kształcie sukni ślubnej i garnituru lub dwóch serc. Zapakowane w folię i ozdobione tradycyjną wstążką, na pewno zrobią wrażenie na gościach.

Prezenty ręcznie wykonane

Coraz częściej Państwo Młodzi szukają czegoś, czego jeszcze goście weselni nie widzieli na stołach w ramach podziękowania. To świetna okazja na sprezentowanie im czegoś, co jest ręcznie wykonane – albo przez kogoś bliskiego albo przez utalentowaną osobę, którą można bez problemu znaleźć w Internecie. Mogą to być np. wyszywane sowy z filcu, breloczki lub ręcznie robiona biżuteria. Tego typu upominek dla gości weselnych, na pewno zapadnie im w pamięć i zostanie z nimi już na zawsze.

Świeczki zamknięte w pudełeczku

Kolejną propozycją są świeczki, które zamknięte są w uroczym pudełeczku, a na ich wieczku znajdują się imiona Państwa Młodych. To uniwersalny i trafiony prezent dla gości weselnych. W dodatku może być spersonalizowany i zamiast imion Pani i Pana Młodego, może się tam znaleźć tekst dedykowany konkretnej osobie. Mini świeczki mogą być zapachowe, także zapalenie jej w swoich czterech kątach, przywoła miłe wspomnienia z wesela.

Magnesy na lodówkę

Proste, ale jakże trafione rozwiązanie – magnesy na lodówkę jako prezent dla gości weselnych. Magnesy mogą mieć różny kształt – od drewnianych serc po suknię i garnitur ślubny. Zawieszony na lodówkę przez gości, zawsze będzie miło się kojarzył z tym ważnym dniem.

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner