Wesele to wyjątkowy dzień w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Nic dziwnego, że para młoda chce, aby ten dzień był niezapomniany. Aby oddać wyjątkowość tej chwili, należy zadbać o wystrój sali i weselnych stołów? Jakich dekoracji obecnie najlepiej użyć?

Dekoracje sali weselnej

Wystrojona sala weselna doskonale uzupełni całą uroczystość. Warto pamiętać, że to właśnie tam para młoda i goście weselni spędzą najwięcej czasu. Z tego miejsca będzie też najwięcej zdjęć i nagrań, dlatego też wedding plannerzy przykładają aż tak dużą uwagę do tego aspektu. Wybór ozdób, jakie mogą zagościć w sali weselnej, jest ogrom. Które z ozdób warto więc wziąć pod uwagę przy organizowaniu wystroju sali? Swoją salę możesz zarezerwować tutaj: https://goparty.pl/przyjecie-weselne-do-50os/.

Okolicznościowa tablica

To świetny pomysł zarówno w miejscu, w którym odbywa się pojedyncze wesele, jak i więcej imprez. Spersonalizowana tablica wskaże bowiem miejsce, gdzie odbywa się wesele i będzie doskonałym miejscem do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Girlandy

Girlandy, czyli ozdoby złożone z elementów, które rozmieszczone są na sznurku, mogą swobodnie wisieć nad głowami gości. Tutaj możliwości również są praktycznie nieograniczone. Girlandy mogą bowiem przyjąć formę ozdobnych wzorów takich jak trójkąty, kwadraty czy też kolorowe okręgi. Innym pomysłem, jest skierowanie ich w stronę natury i wybranie motywów kwiatowych. Alternatywą może być również ułożenie z nich napisu typu „para młoda” bądź „wesele Kasi i Marcina”.

Rozety

Rozety sprawdzą się doskonale w przypadku mniejszych sal. Wcześniej wspomniane girlandy to ozdoby, które potrzebują bowiem więcej miejsca. Rozety to urokliwe ozdoby, którymi można z powodzeniem przystroić sale o mniejszych wymiarach. Nie zajmują zbyt wiele miejsca i łatwo wpleść je w motyw główny miejsca, gdzie odbywa się przyjęcie.

Balony

Symbol przyjęć i świętowania również można wykorzystać na wiele sposobów. Zwykły pęk kolorowych balonów jest zbyt banalny? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić spersonalizowane modele np. z imionami pary młodej. Innym pomysłem, jest zakup balonów w kształcie napisów takich jak „love”, „miłość”, czy też „para młoda”.

wedding-table-1174142_1280.jpg

Pomysły na dekorację stołu weselnego

Weselny stół to główny element całego przyjęcia. To właśnie tam para młoda i goście rozmawiają, piją oraz jedzą. Krótko mówiąc, spędzają tam najwięcej czasu. Dbając o wystrój sali, nie można więc pominąć tego jakże ważnego aspektu. Czego więc użyć do przystrojenia weselnego stół?

Winietki

Coraz częściej spotykanym widokiem na weselnych przyjęciach są specjalnie wykonane winietki. Mają one za zadanie przede wszystkim wskazać gościom ich miejsca. Dekorowane winietki mogą też stanowić małą pamiątkę z wesela, którą każdy z gości zabierze do siebie. To mały drobiazg, ale potrafi on zrobić różnicę.

Serwetki

Tematyczne serwetki to często spotykany element przeróżnych wydarzeń. Weselna tematyka również jest bardzo obszerna, a wybór serwetek z motywem ślubnym dopełni całość wystroju.

Kieliszki

Aby nadać wyjątkowości kieliszkom, jakie będą używane podczas przyjęcia można je ozdobić. Wzorów do wyboru jest naprawdę długa lista. Ważne, aby były one spójne kolorystycznie i tematycznie z przyjęciem. Do wyboru są min. serca, anioły, motyle czy też kwiaty.

Artykuł reklamowy

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner