Czy ktokolwiek zastanawiał się kiedyś na tym co czuje kobieta, jeszcze panna, gdy przygotowuje się do swojego ślubu i wesela? Czy mężczyźni zastanawiali się nad tym, jak sprawić, by ich wybranka była jeszcze bardziej szczęśliwa?

Rzadko który facet docenia to, ze jego przyszła żona chce iść do najlepszego fryzjera, wybiera najdroższą kosmetyczkę w mieście, lub nawet jedzie do innego miasta. Albo jeśli chodzi o wybór sukni? Mężczyźni często mają dość przymierzania, jeżdżenia, kupowania, wybierania.

Ale, dlaczego one to robią? Czemu kobiety chcą być najpiękniejsze i widziane jako cudowne w tym właśnie dniu?

Warto zatrzymać się nieco i zastanowić, czy przypadkiem kobieta nie robi tego nie tylko dla siebie?
Ona chce być najpiękniejsza, ale chce również pokazać jaką żonę będzie miał pan młody. Bo to jak ona wygląda i jak inni ją widzą w tym wspaniałym dniu, świadczy również o tym jaki gust ma mąż. Kogo wybrał i jak jego żona potrafi się prezentować w najważniejszych dniach ich wspólnego życia.

Dlaczego mężczyznom tak ciężko to przychodzi? Oni generalnie uważają to za kobiece fanaberie i przesady. Ale kobieta to skomplikowana istota, która potrzebuje wsparcia nawet przy, jakby się mogło mężczyznom wydawać głupim wyborze sukienki.

Często podczas przygotowań do ślubu i wesela przychodzi moment załamania. Że to wszystko się nie uda, że mało czasu, mało pieniędzy i jak ja wyglądam! Dobry przyszły mąż w takiej chwili wesprze swoją przyszłą żonę i doradzi w kolorze kwiatów do kościoła, czy kształtu balonów na sali weselnej. Dobry przyszły mąż, cieszyć się będzie z radości swojej żony kiedy ta przymierzy 58 z kolei suknię ślubną i zobaczy na jej twarzy radość, bo wiedzieć będzie że to właśnie ta, którą ona chce.

Wbrew pozorom, kobiety cieszą się najbardziej z małych rzeczy, a mężczyźni bardzo często nie mogą tego zrozumieć i przytłaczają je swoim brakiem zainteresowania w najważniejszych momentach.

Drodzy panowie, przyszli mężowie! Spróbujcie postawić się w oczach kobiety (choć może okazać się to trudne) i wspierajcie je w najmniejszych nawet sprawach. Wtedy będziecie wspaniałymi facetami, a kobiety już wiedzą jak się odwdzięczać i na pewno będą z Wami bardzo szczęśliwe.

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner