Przyjęcia weselne kojarzą się wszystkim ze świetną zabawą i tańcami do białego rana. Coraz częściej Państwo Młodzi czy profesjonalny wedding planner zastanawiają się nad zorganizowaniem czegoś, co zaskoczyłoby wszystkich zebranych gości. Zabawne konkursy odbywające się w czasie oczepin nadal są obecne na weselach, jednak czas ich trwania z roku na rok coraz bardziej się kurczy. Aby urozmaicić całe przyjęcie warto zainwestować w pomysłowe atrakcje weselne dla wszystkich uczestników wesela.

Fotobudka

Od kilku sezonów weselni kamerzyści w swoich ofertach mają także możliwość wynajęcia fotobudki. Dzięki temu goście mogą być nie tylko na zdjęciach robionych przez profesjonalnego fotografa, ale także na małych fotografiach z fotobudki. Z biegiem czasu także ta atrakcja została nieco ulepszona. Chodzi tu o fotobudkę 2.0 – czyli tak zwane slow motion. Bardzo popularny sposób robienia zdjęć ze śmiesznymi gadgetami udoskonalono o możliwość nagrywania filmików w technologii slow motion. Specjalnie skomponowane tło filmowe posłużyć może także do wspólnego zmontowania wszystkich zebranych filmików. To idealna i bardzo zabawna pamiątka ślubna.

Taniec z ogniem, czyli fire show!

To już nieco bardziej wyszukana atrakcja dla gości weselnych. Niezbędne do tego okażą się odpowiednie warunki na sali, bądź w plenerze przed budynkiem. Państwo Młodzi nie biorą jednak udziału w całym występie.  Można to uznać za nowość na rynku, jednak grupy zajmujące się tego typu pokazami zyskują na popularności. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla większości zebranych gości.

A może obraz z brokatu?

https://www.youtube.com/watch?v=yWvpnY1OQQ8

Pomysłowe atrakcje dla gości weselnych

Kolejną atrakcją dla gości na przyjęciu może być także pokaz tańca. Zatrudnienie profesjonalnej pary, która zaprezentuje wszystkim zebranym cały układ taneczny, np. w rytmach salsy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza wtedy, gdy do pokazu dołączona jest mała lekcja podstawowych kroków.

Pokaz flair w wykonaniu barmanów również może okazać się pomysłową atrakcją dla gości weselnych. W całym show uczestniczy także Para Młoda, która po prezentacji barmanów może samodzielnie wykonać popisowe drinki. Często barmani zgadzają się także na uczestnictwo pojedynczych gości w pokazie.

Coraz częściej odchodzi się od utartych standardów dotyczących przebiegu wesela. Państwo Młodzi chcą, aby wspomnienia właśnie ich przyjęcia pozostały w głowach gości na długi czas. Urozmaicenie wielogodzinnej zabawy będzie nie tylko dodatkową atrakcją, ale także chwilą wytchnienia dla zebranych gości.

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner