Przyjęcia okolicznościowe wiążą się najczęściej z ważnymi wydarzeniami dla całej rodziny. Zadbaj więc o to, aby zorganizować je w odpowiednim miejscu. Powinien to być lokal, który nie tylko zapewni pyszne potrawy i świetną obsługę, ale też będzie miał przytulne wnętrza. Dzięki temu uczestnicy przyjęcia będą je mile wspominać.

  1. Gdzie znaleźć dobrą salę bankietową?
  2. Smaczne jedzenie podczas przyjęcia
  3. Pomoc w organizacji przyjęcia okolicznościowego

Wbrew pozorom wcale nie musisz ponosić ogromnych kosztów, aby móc cieszyć się udanym przyjęciem w nowoczesnej sali.

Gdzie znaleźć dobrą salę bankietową?

Szukając dobrej sali bankietowej z pewnością trafisz na wiele ofert, jednak większość z nich nie powinna być tak naprawdę brana pod uwagę. Szkoda bowiem ryzykować, że przez nieodpowiednią obsługę lub złe jedzenie twoi goście nie będą zadowoleni. Zanim więc zdecydujesz się opłacić salę, powinieneś poświęcić trochę czasu na to, aby pojechać obejrzeć ją na żywo. Sprawdź również, czy klienci korzystający z jej usług w przeszłości nie opublikowali jakichś opinii. W wielu przypadkach można w ten sposób uniknąć nietrafionych decyzji. Możesz również ułatwić sobie to zadanie i wybrać salę, która cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów, a odpowiedzialne za jej prowadzenie osoby mają wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych. Wspomniany lokal znajduje się na Białołęce, dzięki czemu żaden z gości nie będzie miał problemów z dojazdem.

Smaczne jedzenie podczas przyjęcia

Wszystkie najważniejsze informacje na temat oferty i menu znajdziesz na stronie http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/. Oprócz możliwości skorzystania z bogatej listy dań, możesz również zażyczyć sobie przygotowanie specjalnego menu. Ceny zaczynają się już od 70 złotych, więc niezależnie od ilości zaproszonych osób, unikniesz wysokich wydatków. Sala bankietowa spokojnie pomieści nawet 45 osób, co potwierdzają zadowoleni klienci. Wielokrotnie organizowano tu już komunie, chrzciny oraz imprezy innego typu. Za podawanie wyłącznie najlepszych potraw odpowiada doświadczony szef kuchni, który może uwzględnić indywidualne preferencje poszczególnych osób (na przykład gości, którzy z powodów zdrowotnych muszą przestrzegać diety). Na przyjęcia weselne możesz wybrać jedną z kilkunastu zup (między innymi rosół, żurek, pomidorową, cebulową, krem z dyni) oraz któreś ze smacznych dań głównych (kolet schabowy, karczek z grilla, zrazy wołowe). Do tego dochodzą specjalne zestawy dla dzieci, dodatki do dań, warzywa i surówki, przystawki (na zimno i na ciepło) oraz desery. W celu otrzymania indywidualnej wyceny kosztów organizacji przyjęcia we wskazanym przez ciebie terminie, skontaktuj się z pracownikami sali bankietowej. Pamiętaj, że w niektórych miesiącach mogą być problemy ze znalezieniem wolnych miejsc na ostatnią chwilę, dlatego też zadbaj o to, aby zawczasu dokonać rezerwacji.

Pomoc w organizacji przyjęcia okolicznościowego

Samodzielne przygotowanie przyjęcia na kilkadziesiąt osób może być bardzo stresujące, dlatego skorzystaj z pomocy doświadczonych osób. Wielu istotnych porad udzielą ci pracownicy restauracji, którzy przyjęcia okolicznościowe organizują na co dzień. Możesz się z nimi skontaktować drogą telefoniczną lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lokalu http://www.szkutnia.waw.pl/. Znajduje się tu również zakładka, dzięki której możesz odbyć spacer wirtualny po lokalu i sprawdzić, jak od środka wygląda to popularne miejsce. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych wątpliwości, czy dokonałeś wyboru dobrej sali.

Artykuł reklamowy

5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner