Wybór prezentu dla bliskiej osoby to dla niektórych (a w szczególności mężczyzn) nie lada wyzwanie. Perfumy, portfel, zegarek, kosmetyki, bon podarunkowy – to wszystko już było i boisz się, że już niczym jej/jego nie zaskoczysz? Nawet najbardziej kreatywnym ludziom czasami kończą się pomysły. A co jeśli prezent od Ciebie byłby wyjątkowy, piękny i jednocześnie dałoby się go zjeść? Brzmi wspaniale? (tak wiemy!).

Czekoladowe cuda (dosłownie) możecie znaleźć w Chocolissimo, czyli przesłodkim i bardzo oryginalnym miejscu z prezentami czekoladowymi. Naszym zdaniem marka Chocolissimo jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W zakładce „znajdź produkt” w bardzo łatwy i szybki sposób znajdziecie swój słodki upominek na wybraną okazję.
A okazji, jak pokazuje nam u siebie Chocolissimo jest bardzo wiele. Śluby, wesela, oświadczyny, rocznice, podziękowania, gratulacje, zbliżające się walentynki, a nawet przeprosiny – te wszystkie wydarzenia może wypełnić słodki smak czekoladowych prezentów. Upominek z Chocolissimo nie tylko wyśmienicie smakuje, ale jest przede wszystkim nietuzinkowy i oryginalny. Marka oferuje nam personalizowane prezenty, takie jak: statuetki z grawerem, czekoladki z nadrukiem/zdjęciem, jak również czekoladowe upominki z logo firmy. W ofercie znajdują się także figurki z czekolady dla: kobiet, mężczyzn, dzieci, sportowców, melomanów, związane z motoryzacją oraz naszym hobby. Dla pań ciekawym prezentem może okazać się zestaw czekoladowych kosmetyków, natomiast dla Panów czekoladowe Porsche Cabrio. Dla miłośników gier – czekoladowe warcaby lub domino, a dla fanów muzyki – czekoladowy zastaw muzyczny. Najmłodsi znajdą się w czekoladowym raju, kiedy odpakują swój prezent i odkryją czekoladową farmę, Zoo a nawet pizzę!

Jak widać wybór w Chocolissimo jest naprawdę imponujący. Należy również wspomnieć, że marka ta, to nie tylko fantazyjne czekoladowe figurki – to przede wszystkim smak. Każdy z produktów Chocolissimo to istny raj dla podniebienia. W ofercie znajdziecie około 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladowe fondue, czekoladę do picia w różnych formach, rozmaite rodzaje trufli,  jak również owoce w czekoladzie. Zbliżające się walentynki to świetna okazja do tego, aby odwiedzić sklep Chocolissimo i przyjrzeć się szerokiej ofercie na ich stronie – [klik]. Uwaga Panowie – kupujcie słodkie upominki na walentynki! Uwaga Panie – z czekoladowym prezentem w dłoni szepnijcie swoim Panom: „Jestem słodka jak wygrana w totolotka”.

5/5 - (1 głosów)