Miłość przyszła do Ciebie już jakiś czas temu, zdążyła powalić Cię na łopatki i zawrócić Ci w głowie? Masz za sobą nieprzespane noce, motyle w brzuchu, monotematyczne myśli o jednej tylko osobie? Rozkochała Cię w sobie, zawładnęła Twoim sercem i umysłem, kochasz i nie zamierzasz nigdy przestać? Myślisz o tym, by spędzić z Nią całe życie? Nie wyobrażasz sobie już Was osobno? To pora na rozpoczęcie etapu: cementowania związku. A jak inaczej cementować jeśli nie z pierścionkiem i deklaracją, że na zawsze, choćby nie wiem, co, mimo wszystko- zawsze? Jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi, marzycie o wspólnym domu, rodzinie, chcecie spędzić ze sobą starość i towarzyszyć sobie w każdej chwili życia, nie ma na co czekać. Czas planować. W końcu organizacja idealnych zaręczyn to nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz, by były takie jak z cudownego snu i zwieńczyło je Jej wzruszone, lecz pewne „tak”, zacznij szukać inspiracji już dziś.

Romantyczne pomysły na ciekawe zaręczyny

Jeśli Twoja ukochana jest typem romantyczki, zaplanuj zaręczynową niespodziankę tak, by była właśnie pełna romantyzmu i magicznego klimatu. Być może masz w głowie wiele spektakularnych pomysłów na ciekawe zaręczyny, chcesz ją zaskoczyć i wprawić w oszołomienie, ale zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki w realizacji tych idei, zastanów się, czy Jej to na pewno sprawi przyjemność? Jeśli nie lubi tłumów, nie oświadczaj jej się podczas koncertu, gdzie wokół są dziesiątki osób. Jeśli nie przepada za ekstremalnymi doznaniami, nie funduj jej skoku ze spadochronu. Istnieje wiele sposobów na ciekawe zaręczyny, niezapomniane i pełne romantyzmu. Oto trzy z nich:

  • Podczas lotu balonem – Jeśli Twoja ukochana nie ma lęku wysokości, to lot balonem to niezwykły pomysł na oświadczyny. W miastach często organizowane są fiesty balonowe, coraz częściej można zwiedzać miasta i okolice oglądając je z lotu ptaka. Daj się ponieść skrzydłom miłości, wzbij się na wyżyny i wyznaj miłość kilkadziesiąt metrów nad ziemią.
  • Wśród świec na plaży – Plaża, morze, szum fal są niezwykle romantyczne i sprzyjają takim okazjom jak oświadczyny. Niektóre hotele mają swoje wyjścia na plażę, a niektóre apartamenty graniczą z plażą. Wyjazd na weekend możesz zamienić w najpiękniejszą, romantyczną przygodę, zakończoną zaręczynami. Nie zapomnij o lampionach, latarenkach ze świecami, płatkami róż oraz dobrym winem i pyszną kolacją. Szum morza zastąpi Wam muzykę. Uwierz, będziecie tańczyć przy jego dźwiękach do rana.
  • W romantycznym półmroku Oceanarium – szukasz czegoś bardziej oryginalnego niż wyjazd na weekend i mniej szalonego niż loty balonem? Może wybierzcie się do oceanarium? To miejsce ma w sobie magiczną moc, pełne jest ciszy, przerywanej pluskiem wody, delikatnych, subtelnych świateł. Podwodny świat zachwyca i ma w sobie coś romantycznego. Może to właśnie idealne miejsce, by w tym przyjemnym półmroku, niebieskiej poświacie wody, zadać to najważniejsze pytanie?

Ekstremalne pomysły na ciekawe zaręczyny

A może Twoja ukochana uwielbia szalone pomysły? Jeśli tak, nie planuj romantycznej kolacji we dwoje. Raczej postaw na coś, co wprawi ją w prawdziwe oszołomienie i wzbudzi jej prawdziwy zachwyt. Na kolacje ze świecami przyjdzie jeszcze pora, a tymczasem, na zadanie słynnego, najważniejszego pytania, jakie zadaje się kobiecie, którą się kocha, zaplanuj coś zupełnie innego.

  • W wesołym miasteczku – to miejsce ma ogromny potencjał na szalone zaręczyny. Na strzelnicy? Na diabelskim młynie? A może w gabinecie krzywych luster? Jeśli oboje lubicie takie atrakcje, zaręczyny w takim miejscu to najlepszy pomysł na świecie.
  • Przed skokiem na bungee – Zawsze chcieliście skoczyć razem na bungee? Kochacie adrenalinę i dobrą zabawę? Możesz to wydarzenie uczynić jeszcze bardziej ekstremalnym. Uważajcie tylko, by podczas skoku nie zgubił się pierścionek.
  • Podczas zakupów w galerii handlowej – Szalone? Totalnie! Ale sam zobaczysz, że tej niespodzianki nie będzie wcale się spodziewać. Koniecznie wcześniej ustal wszystko z obsługą. Może zgodzą się, by z głośników poleciała Wasza ulubiona piosenka? Wyślij ją do przymierzalni i czekaj z bukietem kwiatów i pierścionkiem na klęczkach przed. A gdy już powie tak, koniecznie zniknij z nią za kotarą, by namiętnie wycałować ją w tej nowej sukience i roli- narzeczonej.
5/5 - (1 głosów)
REKLAMA
pozycjonowanie stron baner